Locations map

ul. Michałowskiego 14

ul. Bracka 4

ul. Grodzka 60

Lokalizacja #1 - Bracka 4

Nasza cukiernio-kawiarnia przy Rynku Głównym zlokalizowana jest na ul. Brackiej 4 - od południowej strony Rynku.

Dojazd

  • Będąc na Rynku Głównym poszukaj oddziału Deutsche Bank. Nasz lokal znajduje się tylko kilka kroków od banku na ulicy Brackiej.

Lokalizacja #2 - Grodzka 60

Nasza cukiernio-kawiarnia zlokalizowana jest wzdłuż Traktu Królewskiego przy ul. Grodzkiej 60 i zaledwie minutę od Wawelu

Lokalizacja #3 - Michałowskiego 14

Nasza pierwsza cukiernio-kawiarnia zlokalizowana jest w Krakowie, na Starym Mieście, w przepięknej, zabytkowej kamienicy na Michałowskiego 14 (róg ulicy Michałowskiego i Kochanowskiego). Nasz lokal oddalony jest ok 50m od ulicy Karmelickiej i zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego.

Dojazd

Więcej wskazówek   :::Mapa:::
  • Tramwajem – wysiądź na przystanku tramwajowym „Batorego“.
  • Samochodem – z ulicy Karmelickiej skręć w ulicę Grabowskiego, później skręć w lewo w ulicę Michałowskiego. Za około 50m zobaczysz nasz lokal.
  • Parking – zazwyczaj nie ma żadnego problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego więc możesz śmiało zadzwonić i złożyć zamówienie na kilka minut przed jego odebraniem. Zaparkuj tuż przed naszą cukiernią i odbierz swoje zamówienie. Nazywamy to naszym pierwszym polskim cupcake drive-thru :)

Seriale telewizyjne

Kiedy nas odwiedzisz niech nie zaskoczy Cię widok filmującej ekipy TVN. Sceny do popularnego i lubianego serialu telewizyjnego „Majka“ są często kręcone przed naszym lokalem.

poster

ul. Bracka 4, Kraków

Poniedziałek - Sobota
(8:00 do 21:00)

Niedziela
(9:00 do 21:00)

ul. Grodzka 60, Kraków

Poniedziałek - Sobota
(8:00 do 21:00)

Niedziela
(9:00 do 21:00)

ul. Michałowskiego 14, Kraków

Poniedziałek - Sobota
(8:00 do 19:30)

Niedziela
(9:00 do 17:00)

store interior