O nas

Cupcake Corner

Bakery

Jest pierwszym w Polsce konceptem gastronomicznym; autentyczną amerykańską cukiernią mieszczącą się na zapleczu lifesylowej kawiarni. Wyróżnia nas wielopokoleniowe doświadczenie zawarte w naszych przepisach oraz pasja do rzemieślniczego cukiernictwa, którego efektem jest powtarzalny ale przy tym naturalny, najwyższej jakości produkt. Uwielbiamy być kreatywni, dlatego nasze menu tak często się zmienia a ogranicza nas tylko nasza fantazja i dostępność produktów. Nasze kawiarnie, niezależnie od ich wielkości oddają atmosferę małej lokalnej kawiarni z uśmiechniętą i gościnną obsługą, która sprawia że czujesz się jakbyś odwiedzał swoich przyjaciół.  Naszą misją jest aby uśmiech zawitał na twarzy każdego klienta. Wypiekamy szczęście. 

Wypiekamy szczęście

Codziennie wywołujemy uśmiech
Narodziny

W 2010 roku polsko-amerykańska grupa przyjaciół połączyła pasję i wielopokoleniowe doświadczenie amerykańskiego cukiernictwa z doświadczeniem i pasją do biznesu. Już w pierwszych marzeniach o Cupcake Corner wiedzieliśmy, że nie pójdziemy na kompromis w kwestiach smaku, jakości, świeżości produktów oraz naszej obsługi. W czerwcu 2010 roku otworzyliśmy dla Was drzwi naszego pierwszego lokalu.

POPULARNOŚĆ

Wielokrotnie gościliśmy w telewizji i na łamach kulinarnych, lifestylowych czy biznesowych magazynów w Polsce. Polularność Cupcake Corner wyszła też poza nasze granice. Jesteśmy dumni, że The New York Times, Guardian czy nawet prestiżowy przewodnik Taschen zarekomendował Cupcake Corner. Poprzez media społecznościowe codziennie komunikujemy się z dziesiątkami tysięcy naszych fanów.

Pieczemy

jak w domu Bez kompromisów gdy chodzi o jakość
FILOZOFIA

Wszystkie nasze wypieki i lody produkujemy codziennie rano, ręcznie, domowymi sposobami bez użycia jakichkolwiek gotowych półproduktów. Nasza polityka świeżości "Stay Fresh" gwarantuje każdemu klientowi Cupcake Corner najwyższej jakości, świeży produkt w unikalnych smakach. Dlatego też nasza kawa trafia do Cupcake Corner dwa dni po jej wypaleniu a nawet rożki do lodów sami wypiekamy.

doświadczenie

Nasze wspaniałe domowe przepisy są fundamentem sukcesu Cupcake Corner. Tony mąki, tysiące jaj, kilogramów masła, czekolad, tysiące godzin pracy a w rezultacie setki tysięcy upieczonych cupcakes są bezcennym doświadczeniem. Ponieważ popełniliśmy już chyba wszystkie możliwe błędy czujemy się prawdziwymi kapkejkowymi ekspertami.

bądź

częścią wizji cupcake corner