Praca

Twoja Kariera w Cupcake Corner

NASZE WARTOŚCI:

Praca Zespołowa, Przedsiębiorczość i Motywacja, Feedback, Uczciwość, Odpowiedzialność oraz Pozytywna Postawa determinują kogo zatrudniamy.

Zawsze poszukujemy uśmiechniętych, pełnych pasji i ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać razem z Cupcake Corner.

TO TY JESTEŚ TĄ OSOBĄ? ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO PROCESU REKRUTACYJNEGO!

DOŁĄCZ DO NAS

W Cupcake Corner Wspólnie WYPIEKAMY SZCZĘŚCIE!

CUKIERNIK Kraków/ Warszawa

Wymagania i obowiązki
  • Doświadczenie zawodowe w profesjonalnej cukierni
  • Udokumentowane wykształcenie w kierunku cukiernictwa lub technologii żywienia
  • Znajomość zasad systemu HACCP
  • Umiejętność pracy pod presją czasową z wyznaczonymi terminami
  • Pasja do amerykańskiego cukiernictwa i chęć dalszej nauki
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Uczestniczenie w efektywnej produkcji zgodnie z obowiązującym systemem
  • Przestrzeganie wysokich standardów produkcji oraz jakości naszych produktów
  • Prowadzenie inwentaryzacji oraz zarządzanie magazynem

E-mail: praca@cupcakecorner.pl

Co oferujemy
  • Pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
  • Elastyczny grafik pracy
  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych przepisów
  • Pracę w centrum Warszawy/Krakowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy wysokiej jakości produktach

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym (najchętniej jako jeden plik PDF) oraz zawarcie informacji o swojej dyspozycyjności w kwesti rozpoczęcia pracy. Cupcake Corner zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi w drodze rekrutacji osobami.

Do dokumentu prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz na umieszczenie podanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych kandydatów do pracy firmy Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Nasz

Zespół Czeka na Twój uśmiech

OBSŁUGA KLIENTA Kraków / Warszawa

  • Duży uśmiech, naturalna serdeczność i gościnność
  • Pasja do świetnej obsługi klienta, dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie nowego doświadczenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego płynną rozmowę
  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu
  • Przestrzeganie wysokich standardów jakości naszych produktów
  • Doświadczenie baristyczne nie jest wymagane. Zatrudniamy Twój uśmiech :)

  • Szkolenia baristyczne
  • Elastyczny grafik pracy (dopasowany np. do planu zajęć)
  • Pracę w samym centrum Warszawy/Krakowa
  • Pracę w młodym, energicznym, zgranym zespole

DOŁĄCZ

DO NASZEGO ZESPOŁU W KRAKOWIE