Kapkejki

Red Velvet

Klasyczny amerykański Red Velvet! Lekkie ciasto kakaowe zabarwione na czerwono, ozdobione firmową masą z aksamitnego serka i opruszone czerwonymi kawałkami ciasta. Na pewno się nie rozczarujesz! 

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Red Velvet

Klasyczny amerykański Red Velvet! Lekkie ciasto kakaowe zabarwione na czerwono, ozdobione firmową masą z aksamitnego serka i opruszone czerwonymi kawałkami ciasta. Na pewno się nie rozczarujesz! 

Autentyczne

Amerykańskie Cupcakes z Cupcake Corner

PASJA

i doświadczenie

Prawdziwy cupcake to nie tylko delikatne, wilgotne ciasto, aksamitny serkowy lub maślany krem oraz finezyjna dekoracja. To także pasja, w którą wkładamy całe serce, kreatywność naszych cukierników, ogromne doświadczenie zdobyte przy wypieku ponad pół miliona cupcakes oraz dziedzictwo rodzinnych, amerykańskich przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Tradycyjne

amerykańskie domowe receptury

Naturalne

w 100%

O smaku cupcake'a decyduje jakość składników. Ponieważ smak jest dla nas najważniejszy, kupujemy tylko najlepsze produkty. Od prawdziwych lasek wanilii, przez belgijską czekoladę po lokalne mleko czy masło osełka. W kwestii jakości, naszą obietnicą jest, że nigdy nie pójdziemy na kompromis.

Świeże

codziennie

Świeżość jest gwarancją najlepszej jakości i smaku. Nasze cupcakes pieczemy na miejscu, w Cupcake Corner każdego poranka. Świeżość to dla nas cupcake dostępny w lokalu w dniu jego upieczenia. Naszych cupcakes nie przetrzymujemy w witrynach chłodniczych, aby cupcake, który trafia w Twoje ręce miał zawsze wilgotne, puszyste ciasto oraz aksamitny krem.

W dniu święta

lub bez okazji Celebruj każdy dzień

zamiast tortu

w jednym smaku

Każdy z nas jest inny, dlaczego więc" tort" ma być w jednym smaku? Przełamujemy stereotypy - oczywiście, że można każdego zadowolić!

Prawdziwa

degustacja

Dodaj wesołego akcentu do swojej uroczystości. Pudełko cupcakes na 4, 6 czy 12 sztuk zamieni "coś słodkiego" w prawdziwą degustację.

gratulacje

dostałeś kapkejkowy telegram

twoja słodka

wiadomość

100 lat! Gratulacje! Powodzenia! Dzięki! Kocham Cię! Wybacz mi! Cokolwiek chcesz przekazać Twoja wiadomość na słodkich kapkejkach spowoduje uśmiech i pozostanie na długo w pamięci. Chcesz zrobić prezent - kliknij ZAMÓW i stwórz swój Kapkejkowy Telegram!

Zobacz menu