Kapkejki

Vega-Coco-Nana

Wegańska propozycja składa się z ciasta bananowego, udekorowanego kokosowym kremem na bazie mleczka kokosowego, a całość oprószona jest wiórkami kokosowymi i zwieńczona migdałem.

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Vega-Coco-Nana

Wegańska propozycja składa się z ciasta bananowego, udekorowanego kokosowym kremem na bazie mleczka kokosowego, a całość oprószona jest wiórkami kokosowymi i zwieńczona migdałem.

Autentyczne

Amerykańskie Cupcakes z Cupcake Corner

PASJA

i doświadczenie

Prawdziwy cupcake to nie tylko delikatne, wilgotne ciasto, aksamitny serkowy lub maślany krem oraz finezyjna dekoracja. To także pasja, w którą wkładamy całe serce, kreatywność naszych cukierników, ogromne doświadczenie zdobyte przy wypieku ponad pół miliona cupcakes oraz dziedzictwo rodzinnych, amerykańskich przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Tradycyjne

amerykańskie domowe receptury

Naturalne

w 100%

O smaku cupcake'a decyduje jakość składników. Ponieważ smak jest dla nas najważniejszy, kupujemy tylko najlepsze produkty. Od prawdziwych lasek wanilii, przez belgijską czekoladę po lokalne mleko czy masło osełka. W kwestii jakości, naszą obietnicą jest, że nigdy nie pójdziemy na kompromis.

Świeże

codziennie

Świeżość jest gwarancją najlepszej jakości i smaku. Nasze cupcakes pieczemy na miejscu, w Cupcake Corner każdego poranka. Świeżość to dla nas cupcake dostępny w lokalu w dniu jego upieczenia. Naszych cupcakes nie przetrzymujemy w witrynach chłodniczych, aby cupcake, który trafia w Twoje ręce miał zawsze wilgotne, puszyste ciasto oraz aksamitny krem.

W dniu święta

lub bez okazji Celebruj każdy dzień

zamiast tortu

w jednym smaku

Każdy z nas jest inny, dlaczego więc" tort" ma być w jednym smaku? Przełamujemy stereotypy - oczywiście, że można każdego zadowolić!

Prawdziwa

degustacja

Dodaj wesołego akcentu do swojej uroczystości. Pudełko cupcakes na 4, 6 czy 12 sztuk zamieni "coś słodkiego" w prawdziwą degustację.

gratulacje

dostałeś kapkejkowy telegram

twoja słodka

wiadomość

100 lat! Gratulacje! Powodzenia! Dzięki! Kocham Cię! Wybacz mi! Cokolwiek chcesz przekazać Twoja wiadomość na słodkich kapkejkach spowoduje uśmiech i pozostanie na długo w pamięci. Chcesz zrobić prezent - kliknij ZAMÓW i stwórz swój Kapkejkowy Telegram!

Zobacz menu