lody

Tak bardzo

naturalne

Korzystamy z oryginalnych, amerykańskich przepisów. Stawiamy na naturalne składniki i świeżość, dlatego lody robimy na miejscu, w Cupcake Corner, od podstaw bez past, ulepszaczy, baz lodowych czy napowietrzania. Tak smakują prawdziwe domowe lody

CRISPY yogurt
Lody na bazie jogurtu z karmelizowanymi płatkami śniadaniowymi.
Vanilla
Cream
Słodycz w eleganckim wydaniu. Efekt spotkania świeżej śmietanki i lasek wanilii.
MINT CHOCOLATE CHIP
Mięta i czekolada, czyli połączenie idealne.
Salted
Caramel
Daj się zaskoczyć. Lody karmelowe o lekko słonej nutce. Sól morska podbija słodycz karmelu. Polecamy!
Red
Velvet
Tylko u nas! Lody o smaku kultowego amerykańskiego ciasta .
Chocolate
Brownie
Najbardziej czekoladowe lody w Polsce - znajdziesz w nich kawałki świeżego ciasta.

CZAS NA

PRAWDZIWIE Kapkejkowe Lody RZEMIEŚLNICZE

NATURALNIE

BEZ ULEPSZACZY

Ustawiamy poprzeczkę wysoko i nasze lody robimy wbrew aktualnym trendom. Niebanalne smaki przygotowujemy bez proszków (bazy lodowej), past, ulepszaczy i dodatkowego napowietrzania (w celu zwiększenia ich objetości).

RZEMIESLNICZE

PEŁNIA SMAKU

Nie są to lody produkowane masowo. Cały proces produkcji przebiega w naszej kuchni, dlatego mamy nad nim pełną kontrolę i zapewniamy pełnię naturalnego smaku. Wspiera nas wiedza najlepszych technologów. Razem z nimi opracowaliśmy domowe przepisy na autentycznie lody rzemieślnicze.

Lody

bez konserwantów tradycyjne receptury

CUPCAKE'OWE

czyli autentyczne

Najwyższej jakości amerykańskie lody przygotowywane są w taki sposób, jakbyś sam je robił w domu. Naturalne składniki policzysz na palcach jednej ręki. Zaczynamy od śmietanki, prawdziwego masła, jaj. Dodajemy laski wanilii z Madagaskaru, belgijską czekoladę oraz inne najwyższej jakości składniki lokalne. Tworzymy gamę sześciu wspaniałych smaków dostępnych codziennie, w każdym z lokali.

Domowej roboty

lody w naturalnym Milkshake'u!

MILKSHAKE

jakiego nie znałeś

Kapkejkowe lody doskonale smakują także w połączeniu ze świeżym, spienionym mlekiem. Myśl kreatywnie! Łącz dowolne dwa smaki i delektuj się ich naturalną słodyczą.

WYBIERZ SWOJE ULUBIONE LODY A MY ZROBIMY Z NICH DOSKONAŁEGO MILKSHAKE'A

NATURALNIE

PYSZNE smaki lodów CUPCAKE CORNER

ORZEŹWIAMY

naturalnie

Lody i milkshake'i to tylko początek naszego orzeźwiającego menu! Kochasz Iced Latte? Uwielbiasz intensywnie owocowe smoothies? Zajrzyj do pełnego menu Cupcake Corner, w którym znajdziesz organiczne kawy i smoothies z prawdziwych owoców!

zobacz napoje