Nowości

Lato w Cupcake Corner!

April 27, 2016

 
Właśnie mija miesiąc odkąd w Cupcake Corner wprowadziliśmy nowe, wiosenno-letnie menu. Już wiemy, że uwielbiacie Solony Karmel, szalejecie na punkcie Maliny i zajadacie się Pomarańczową Delicją. A dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować, krótkie podsumowanie naszych nowości w menu.
 
 
Key lime
 
To nasza najbardziej owocowa propozycja - wilgotne ciasto oraz aksamitny kremowy serek – oba przygotowywane na bazie wyciskanego soku z limonki. Całość została dodatkowo obsypana skórką z limonki. Cupcake idealny na słoneczne dni!
 
Pomarańczowa Delicja
 
Czyli wilgotne ciasto pomarańczowe, przygotowywane na bazie świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, wypełnione pomarańczową konfiturą. Udekorowane masą z aksamitnego serka na bazie czekolady deserowej i oprószone skórką z pomarańczy. Delicja zyskała już swoich stałych fanów. 
 
Lemon Curd
 
Kolejny bardzo orzeźwiający cupcake w naszej ofercie -  puszyste ciasto cytrynowe na bazie soku z cytryn, udekorowane frostingiem waniliowym i legendarnym lemon curd – orzeźwiającą masą cytrynową. Idealnie będzie pasował do naszej nowej kawy mrożonej, czyli Vanilla Lemon Coffee. Krótko mówiąc: sztos!
 
Solony Karmel
 
Zdążyliśmy się już przekonać, ze solony karmel to składnik, który uwielbiacie. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć na jego bazie cupcake’a, który w menu zagościł codziennie.Wilgotne ciasto czekoladowe, zwieńczone masą serkową przygotowywaną na bazie słonego karmelu naszej produkcji. Cały cupcake został dodatkowo udekorowany naszym karmelem. Czy da się dodać jeszcze więcej karmelu? Połączcie go z nową mrożoną kawą Salted Caramel Iced Coffee. Takie combo smakuje najlepiej!
 
Pina Colada
 
To nasza owocowo-wakacyjna propozycja - puszyste ciasto ananasowe,  z wnętrzem z dżemu ananasowego. Na górze frosting kokosowy na bazie mleczka kokosowego i kokosu. Całość otoczona kokosem i udekorowana czereśnią koktajlową. Czy coś Wam to przypomina? :)
 
Malinowe Szaleństwo
 
Tego cupcake’a zapewne pamiętają nasi stali bywalcy. Ze względu na doskonałe połączenie wilgotnego ciasta waniliowego, wypełnionego konfiturą malinową oraz mocno malinowego kremu, zdecydowaliśmy się na jego wielki powrót. Całość udekorowana słodką malinką - istne szaleństwo! 
wcześniej dalej