Nowości

Prawdziwe lody rzemieślnicze - tylko w Cupcake Corner!

August 17, 2016

Jeśli sądzicie, że sezon lodowy się powoli kończy, to… jesteście w błędzie! Trwa w najlepsze! Polacy z roku na rok jedzą coraz więcej lodów, a największą popularnością cieszą się te naturalne - lody rzemieślnicze. Właśnie takie znajdziecie w naszych lodowych termosach w Cupcake Corner. 

Nasze lody to typowo amerykańskie smaki. Produkujemy je rzemieślniczymi metodami, z naturalnych, zawsze świeżych składników, nigdy nie dodając baz lodowych w proszku, past, ulepszaczy, czy tzw. dodatkowego napowietrzania, które ma zwiększyć ich objętość. Nasze lody rzemieślnicze wytwarzamy w małych ilościach, domowymi metodami.

Skąd to wiemy? Bo cały proces produkcji przebiega w naszej kuchni, dlatego mamy nad nim pełną kontrolę i zapewniamy pełnię naturalnego smaku. Dodatkowo, jesteśmy wspierani wiedzą najlepszych technologów, razem z nimi opracowaliśmy domowe przepisy na autentycznie lody rzemieślnicze, które są oparte o oryginalne amerykańskie receptury.

W Cupcake Corner w stałej ofercie znajdziecie u nas 17 smaków lodów, a w każdym tygodniu w termosach umieszczamy 6 rożnych kombinacji. Skosztować można m.in. takich smaków jak Vanilla Cream, Solony Karmel, Sweet Carrot (z kawałkami prawdziwej marchewki), Peanut Butter (masło orzechowe), Karmelizowany Bekon, czy Malina z Białą Czekoladą. Lody bezglutenowe? Są też takie! 

Tradycyjnie dużym powodzeniem cieszy się Red Velvet, czyli lody serkowe z kawałkami kultowego ciasta Red Velvet, czy lody o smaku Solonego Karmelu. W tym sezonie pojawiły się też u nas takie smaki, jak np. Crispy Yogurt, czyli lody jogurtowe z kawałkami karmelizowanych płatków kukurydzianych, albo - uwaga - Karmelizowany Bekon, czyli lody przygotowywane na bazie kremowego serka z karmelizowanymi kawałkami bekonu. Jest tylko jeden problem - jak wybrać swoje ulubione? 

Pamiętacie, że nawet rożki wypiekamy na miejscu? Chrupiący wafel o smaku już wspomnianego Red Velvet w połączeniu z porcją lodów bije na głowę wszystkie wafle, które można znaleźć w popularnych lodziarniach. 

Chodźcie znaleźć swój ulubiony smak! 

wcześniej dalej