Twoja przeglądarka nie obsługuje bądź zablokowana jest obsługa javascript.

Witamy w wirtualnym Cupcake Corner!

Miło Cię widzieć! W naszym wirtualnym Cupcake Corner zamówisz swoje ulubione cupcakes, bajgle i inne smakołyki, które odbierzesz w wybranym przez Ciebie lokalu Cupcake Corner.

Możesz skomponować swój ulubiony zestaw cupcakes, sprawić komuś prezent na specjalną okazję, napisać słodką wiadomość na naszych cupcakes, albo wybrać zestaw degustacyjny, w którym będzie 12 różnych cupcakes.

Jeśli masz ochotę na coś wytrawnego, wybierz bajgla i dobierz do niego swój ulubiony smak serka. W wirtualnym sklepie możesz zamówić do 200 sztuk cupcakes. Jeśli potrzbeujesz ich więcej, napisz na zamowienia@cupcakecorner.pl

zamów i odbierz w lokalu

Zacznij od wpisania swoich danych, w następnym kroku wybierz datę i godzinę odbioru, a następnie skompletuj swoje zamówienie.

Aceptujemy płatności przez PayU. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić i zrealizować zamówienie w innej formie.

PayU

Jeśli sam/a chcesz odebrać cupcakes, uzupełnij formularz

Zawsze dbamy o świeżość naszych cupcakes. Dlatego potrzebujemy 48 godzin na realizację Twojego zamówienia.

Zapoznaj się z naszym regulaminem i polityką prywatności

Większe zamówienia

Potrzebujesz większej ilości cupcakes? Napisz na zamowienia@cupcakecorner.pl w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

Potrzebujesz cupcakes na jutro? Z codziennego menu w ilości do 36 sztuk, zakupu możesz dokonać bezpośrednio w lokalu bez konieczności wcześniejszego zamówienia. Zawsze staramy się upiec więcej naszych smakołyków i w większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie.

Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę, wybierz tę opcję

Zawsze dbamy o świeżość naszych cupcakes. Dlatego potrzebujemy 48 godzin na realizację Twojego zamówienia.Zapoznaj się z naszym regulaminem i polityką prywatności

Jeśli chcesz, aby ktoś inny odebrał zamówienie, wybierz tę opcjęZawsze dbamy o świeżość naszych cupcakes. Dlatego potrzebujemy 48 godzin na realizację Twojego zamówienia.Zapoznaj się z naszym regulaminem i polityką prywatności